خط مشی کیفی

گروه تولیدگران فیدار پارس تراش به منظور تداوم فعالیت های کمی و کیفی و استفاده بهینه از امکانات و منابع خود و کسب رضایت مشتریان خط مشی کیفی زیر را در سازمان خود طرح نموده است: * درک و شناسایی خواسته های مشترین خود، الزامات قانونی، ایمنی و تلاش برای براورده کردن آنها. *افزایش بهره وری نیروی انسانی از طریق آموزش. *بهبود مستمر از طریق اجرای سیستم مدیریت کیفیت. *کاهش ضایعات تولید. *ارتقاء و توسعه همه جانبه سازمان و افزایش توان رقابتی با افزایش میزان فروش محصولات

خط مشی کیفی
استقرار سیستم کیفیت

استقرار سیستم کیفیت

شرکت تولیدگران فیدار پارس تراش دارای تاییدیه از ایران خودرو و سایپا در تعدادی از قطعات تولیدی خود می باشد. همچنین با استقرار سیستم ISO_9001:2015 از شرکت DQS آلمان با بکارگیری روش های آماری و روش های پیشرفته کنترلی و آزمایشی فرایند تولید خود را تحت نظارت و کنترل مستمر دارد و همواره در راستای بهبود این مهم کوشا و مجد بوده است. این شرکت آمادگی تولید قطعات ویژه بر اساس سفارش مشتریان را داشته و برای اطمینان از کیفیت محصولات خود، مواد اولیه خود را از معتبرترین منابع تامین می نماید.

نظام کنترل کیفی

مدیریت گروه تولیدگران فیدار پارس تراش، با مشارکت کلیه کارکنان موظف به اجرا و نهادینه کردن خط مشی کیفی در سازمان و برای نیل به اهداف نظام مدیریت کیفیت ISO_9001:2015 و الزامات مشتری را سرلوحه ی امور خود قرار می دهد.

نظام کنترل کیفی